Виїзний навчально-методичний семінар

27 жовтня відбувся виїзний навчально-методичний семінар на базі Інтерактивного музею лицарства ( м. Надвірна) для студентів ОП “Туризм” та “Менеджмент соціокультурної діяльності ‘” факультету туризму ПНУ, присвячений захисту студентських проектів щодо організації соціокультурного та, зокрема, туристичного обслуговування на основі ресурсного потенціалу такого типу установ. Учасники заходу отримали надзвичайно позитивні враження про саму інноваційну музейну інституцію, стали учасниками цікавої екскурсійної програми.

_______________________________________________________________________________________________________________
Пнівськтй замок. Одна із локацій, на базі якої студенти ОП Менеджмент соціокультурної діяльності закріплюють здобуті фахові компетентності та надихаються новими ідеями , які стануть основою ґрунтовного дипломного проєктування. За традицією, що вже чітко сформувалася, як правило, дипломне проєктування випускників спрямоване на оптимізацію розвитку соціокультурного обслуговування на основі ресурсного потенціалу ОТГ Івано- Франківської області: розвиток інфраструктурного забезпечення, культурно- дозвіллєвої діяльності, організації різнотематичних масових заходів, розвитку та активізації використання екскурсійного потенціалу. #20роківтуризмупну #10роківмсдпну
Велика Карпатська гойдалка та гора Костел. 🤗😻😜🔥🔥🔥🔥🎉. Студентське життя – унікальний період часу в житті молодої людини. Воно дуже багатоманітне. Змістовне дозвілля, цікаві зустрічі, подорожі, знайомства та екскурсії… Особливо цікавим та сповненим пригод воно є факультеті туризму. За ініціативою студентів ОП “Менеджмент соціокультурної діяльності ” та “Туризм” здійснено рекреаційно- культурологічну поїздку, де учасники подорожі мали можливість поспілкуватися, провести приємно час, ознайомитися з природними атракціями, змістовно організувати власне дозвілля.