Про кафедру

Згідно з рішенням Вченої ради університету 01.07.2014 р. на факультеті туризму Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» була створена кафедра організації туризму та управління соціокультурною діяльністю.

Створення кафедри відображало загальну для того часу тенденцію розвитку соціокультурної сфери, запровадження у вищих навчальних закладах відповідних дисциплін та організації кафедр, які б забезпечували їх викладання.

Важливу роль відіграла наявність кваліфікованих викладачів. До складу нової кафедри увійшли викладачі, які мали чималий науково-педагогічний досвід. Новостворена кафедра «Організації туризму та управління соціокультурною діяльністю» спиралася на підтримку ректорату, а також декана факультету туризму д.і.н., професора Володимира Великочого.

Завідувачем кафедри було обрано кандидата наук з державного управління, доцента Василя Шикеринця, досвідченого викладача й керівника, спеціаліста у галузі державного управління. Він очолив формування засад навчальної, методичної, науково-дослідної та виховної роботи кафедри.

З перших років створення, науково-педагогічні працівники кафедри брали активну участь в наукових і методичних конференціях, публікували свої дослідження на сторінках фахових журналів та часописів які стосувалися проблеми становлення та розвитку соціокультурної сфери України.

З 2020 року рішенням Вченої Ради кафедру «Організації туризму та управління соціокультурною діяльністю»  було перейменована на «Кафедру управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту».

На сьогоднішній день, завідувачем кафедри є кандидат наук з державного управління Шикеринець Василь Васильович, загалом на кафедрі працюють 5 кандидатів наук, та 2 завідувачі НВЛ.