Навчальні лабораторії

                                   

В структурі кафедри управління соціокультурної діяльності, шоу-бізнесу та івент менеджменту функціонує ряд навчально-виробничих лабораторії (“Рекламно-інформаційної діяльності”, “Культурно-мистецький центр”, “Управління та регіональних особливостей соціокультурної діяльності”, “Активних видів дозвілля”, та один спеціалізований кабінет – “Історії туризму та дозвілля Галичини”).

НВЛ «Культурно-мистецький центр». 

Навчально-виробнича лабораторія «Культурно-мистецький центр» (КМЦ) – структурний підрозділ кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу бізнесу та івентменеджементу факультету туризму; база проходження практики студентами кафедри.

КМЦ – місце активної взаємодії творчих колективів та ініціатив, місце спілкування небайдужого студентства, обміну ідеями, новаціями та культурного дозвілля студентів. На базі лабораторії створено умови для розкриття талантів та творчого потенціалу  кожної  активної особистості у різних сферах художньої творчості (музика, хореографія, драматичне читання, КВК). Робота лабораторії спрямована на орієнтування студентської молоді на розвиток естетичних і мистецьких смаків, моральних якостей, творчих здібностей, самоствердження кожного як яскравої індивідуальності.

На базі КМЦ створено умови для ознайомлення студентів з історією розвитку української та світової музичних культур, навчання гри на фортепіано та сольного співу. Лабораторія підтримує мистецькі акції та роботу творчих колективів і окремих виконавців; інформує студентів факультету про історію, культурно- мистецьке та фестивальне життя Івано-Франківська;  організовує виступи  відомих творчих містян у стінах факультету; зберігає та розвиває мистецькі традиції кафедри, факультету, університету.

ПРО НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧУ ЛАБОРАТОРІЮ ІСТОРІЇ ТУРИЗМУ ТА ДОЗВІЛЛЯ ГАЛИЧИНИ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КМЦ 2023

ПОЛОЖЕННЯ_ПРО_НВЛ_РЕКЛАМНО_ІНФОРМАЦІЙНОЇДІЯЛЬНОСТІ

Положення-Лабораторія-управління-та-регіональних-особливостей-соціокультурної-діяльності

Положення про лабораторію Активних видів дозвілля