Лют
24
Місяць: Лютий 2023
Лют
23
Стратегії бачення розвитку менеджменту соціокультурної діяльності в Україні
21 лютого 2023 р. відбувся загальнонаціональний круглий стіл «Стратегії бачення розвитку менеджменту соціокультурної діяльності в Україні». Організатор заходу: кафедра управління соціокультурною діяльністю, шо-бізнесу та івентменеджменту факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; Київський університет культури, Факультет журналістики та міжнародних відносин; кафедра івентменеджменту, фешн та шоу-бізнесу Київського університету культури.
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/332114007_1303377817188138_4158437600805706647_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=BJYU0FD2A60AX_WFwBZ&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfBc2AqpIhzK1pWcRdY1z0VltWMzTCJApCCCr9gjJO8V4g&oe=63FC7077)
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/332054854_589505263027548_5528749729988497196_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=JoBFSumR5LIAX-Lbnoe&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfCS0JQshvR_xdWDxheioxKouemNNLPGoHTboDtIcGnrkw&oe=63FB8245)
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/332178109_1259648591257984_3675165250325596990_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=uiWgxcNJyBkAX9lt_kF&tn=HkN3O1P40QOuakQs&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfBh7eNWOFChurTH5Ei0gm0F6udwSdRlb8pE2CJbIjCAHA&oe=63FB781D)
![](https://scontent.flwo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/331498452_1379988019521980_7464982731151474974_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=Hco5N-LfiHcAX-qhmKD&_nc_ht=scontent.flwo4-1.fna&oh=00_AfCLLToySPFtOmyENGnDR5TXB8zusmf_9KDLP-scoTaW8Q&oe=63FB579C)
Лют
23
Профорієнтаційна робота
У рамках проекту “Університет для учнів” 21.02.2023 р. колектив кафедри управління соціокультурною діяльностю, шоу- бізнесу та івентменеджменту під керівництвом відповідального за профорієнтаційну роботу по Факультет Туризму (ПНУ) доц. Новосьоловим О.В. було проведено онлайн- зустріч для учнів Лисецького ліцею.
![](https://scontent.flwo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/332163005_704675061391806_3087685294884434396_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=YGHHpsaArmAAX9Jp226&_nc_ht=scontent.flwo4-1.fna&oh=00_AfABDU1Y-uaZm2ns9lmuEvvow5So9LH1q0QJWPJmJW0cYw&oe=63FCA8E3)
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/331621643_877315593346722_3486810904597117048_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=pigpn0viUCoAX_HnwSJ&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfCSuGUKCOSS7_jtdh5g07T_VgWI0q9TQtH0fHf4-iId2Q&oe=63FCA823)
![](https://scontent.flwo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/330146347_1156717938366952_9089829340860399977_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=4_pyYvQdbasAX8YI5Nx&_nc_ht=scontent.flwo4-1.fna&oh=00_AfBOYcC22AEbIHqSYluJkVJIVyxG17n1-vClg0zZmjEvHw&oe=63FB82B3)
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/331531363_1627938841045625_2684842517813396094_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=D0YKrIBD7NAAX8Bvdcb&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfDOZqeaA3fRRZlj1QdjXqCLpvU1r-678yQyHcgD1JKGLw&oe=63FBC8A1)
![](https://scontent.flwo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/331935912_738617041202789_7436300907833488922_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=7JuUhL6JBnIAX8IycB1&_nc_ht=scontent.flwo4-1.fna&oh=00_AfCXfQHXv92i2S41Zv6w1DGMcyfXYgmNVF2WWj8s_etYnA&oe=63FBA284)
Лют
09
Запрошуємо всіх долучитися до ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Трансформаційні процеси соціальної культури в Україні»
Шановні колеги!
Запрошуємо всіх долучитися до ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Трансформаційні процеси соціальної культури в Україні», яка відбудеться в м. Київ, 23-24 березня 2023 р.
Конференцію організовує і проводить кафедра івент-менеджменту та індустрії дозвілля Київського національного університету культури і мистецтв у співпраці з колегами з провідних українських університетів.
До участі у конференції запрошуються вчені, аспіранти, магістранти. Участь у конференції і друк тез учасників конференції є безкоштовними.
У межах конференції планується робота за такими напрямами:
1. Актуальні проблеми теоретичної та практичної культурології
2. Подієва культура: теоретичні й практичні здобутки
3. Культурні й креативні індустрії: міжнародний досвід та українські реалії
4. Культурно-мистецькі практики в соціально-гуманітарному дискурсі України
5. Розвиток івент-менеджменту в умовах сьогодення
Форма участі в конференції – онлайн.
Робоча мова – українська.
Тези доповідей учасників будуть надруковані у збірнику матеріалів конференції. Учасники конференції отримають Сертифікати про участь в конференції.
Інформаційний лист можна завантажити за посиланням:
Будемо раді Вашій участі!
![На зображенні може бути: одна або кілька осіб](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/327212957_513095454256499_8137890483459633422_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=zcs4lffo9aQAX_3ge8Y&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDfRqSOgTEiwJHP_wgew3Pw8Y9ZDmQFFY3MA9yKDjExhw&oe=63EA7DC1)