Профорієнтаційна робота

В рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри управління соціокультурної діяльності шоу-бізнесу та івентменеджменту Маланюк Т.З. 9 квітня 2023 р. провів екскурсію для внутрішньо-переселених осіб до Манявського скиту – одного із найважливіших осередків духовності й культури Карпат. У ході профорієнтаційного заходу екскурсанти мали можливість ознайомитись з унікальним місцем духовної сили та відродження, який не лише продемонстрував духовну велич, але й став великим просвітницьким і культурним центром України. Під час екскурсії Маланюк Т.З. здійснив презентацію спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності, яка функціонує на факультеті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.