Екологічна акція, проведена студентами ОП МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ під керівництвом завідувача кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту проф. Шикеринця В.В.

На сьогодні екологічні проблеми потребують особливої уваги. Існує ціла низка екзистенційних за своєю сутністю аспектів, що актуалізують екологічну проблематику у навчально- виховному процесі. По – перше, чи можливий правдивий патріотизм без усвідомлення потр еби збереження чистоти довкілля в рідній країні, місті, селі? По- друге, християнська церква на сьогодні прирівнює забруднення навколишнього середовища до порушення Божої заповіді “Не убий” з огляду на очевидні загрози. По-третє, екологічна свідомість є невід’ ємною частиною корпоративної соціальної відповідальності будь -якого підприємства соціокультурної сфери.