Презентація збірки оповідань Наталії Волошин “Вир казкових пригод”

7 грудня 2023 року в стінах Івано-Франківського обласного академічного театру ляльок імені Марійки Підгірянки відбулася незвична подія – презентація збірки оповідань “Вир казкових пригод”. Авторка – Наталія Волошин – випускниця ОП “Менеджмент соціокультурної діяльності”, літераторка, поетеса, бібліотекарка. Чому саме театр ляльок став локацією заходу? Як театр ляльок, так і дана збірка адресована не тільки дітям чи підліткам, а всьому суспільству, всім, хто має бажання поринути у вир чогось фантастичного, отримати нові емоції, насолодитися мистецькими здобутками театру та художнього слова. Сутінки глядацького залу, проза і поезія, музичні композиції у виконанні надзвичайно талановитого студента групи МСД-31 Михайла Орбова, – це все створювало таємничу атмосферу занурення у світ творчості, казкові та, навіть, містичні нотки… На захід завітали бібліотекарі, художники, поціновувачі мистецьких практик, зокрема Железняк Марія – завідувачка Центральної дитячої бібліотеки, Тарновецька – Мароз Ірина – завідувачка бібліотеки № 7, Забродський Орест – художник, ілюстратор книги, представники клубу “Люди золотого віку”, студенти. Ведуча заходу – доц. Дутчак Олена передала віршовані вітання учасникам дійства від Літературної студії ” Березівські літературні посиденьки”, що налічує більше 30 членів (керівник Анна Вітковіцька). Натхнення і нових творчих звершень усім митцям!