Тра
27
Доцент кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту Маланюк Т.З. прийняв участь у V регіональній науково-практичній конференції
Доцент кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту Маланюк Т.З. прийняв участь у V регіональній науково-практичній конференції “Фізична культура в закладах освіти: стан та перспективи розвитку”.
Також він виступив із профорієнтаційною доповіддю та представив освітні можливості кафедри – 2 освітні програми: ОР Магістр “Менеджмент соціокультурних проектів та креативних індустрій” та ОР Бакалавр “Менеджмент соціокультурної діяльності”.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/444976056_7857551214304440_1207718451406634772_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=1s0wnoX9gQ0Q7kNvgEAvgKZ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYDcKiTabaLT5ZS986wltg7JbmxJR6vC7evEZOzrWE9_tA&oe=665B6FBA)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441546177_7857556040970624_2412415353521470885_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=kF6HwHjEqvkQ7kNvgEm-7Yt&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYAUvpb_ouanKUnSkCI4V3RKb5Q6yQrFZqoIQqrBm7tMlg&oe=665B4559)