Презентації збірки поезій студентки спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності Наталії Волошин “Загублене місто”.

15 лютого 2022 року відбулася презентація збірки поезій «Загублене місто» студентки спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності факультету туризму Наталії Волошин у формі мотиваційної лекції «Шлях до мистецького успіху».
Волошин Наталія Володимирівна народилася 4 серпня 1983 року в селищі Перегінське на Прикарпатті. У 2006 році закінчила Калуський коледж культури і мистецтва, здобувши фах бібліотекаря. Впродовж 2010-2012 рр. займалася підприємницькою діяльністю. Зараз – студентка спеціальності МСД. З 2017 р. членкиня літературного об’єднання «Горгани», Неодноразово друкувалася у колективному збірнику «Карпатська симфонія» (вип. 2-5).
Масовий захід проходив онлайн та розпочався з привітального слова завідувача кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту доц. Шикеринця В.В., який зазначив, що основна мета науково-педагогічних працівників, що забезпечують нашу спеціальність – максимальний розвиток та самореалізація управлінських та мистецьких устремлінь кожного студента.
Масовий захід характеризувався широкою географією учасників. Так, активну участь у заході прийняли участь студенти та викладачі Західноукраїнського національного університету, Сумського державного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Калуського коледжу культури та мистецтв, а також широкі кола літераторів кількох областей України. Поділилися власними мистецькими напрацюваннями під час виступів:
• Наталя Данилюк – членкиня спілки письменників, автор численних збірок віршовх творів, лауреат багатьох літературно-мистецьких нагород, секретар літературного об’єднання “Горгани»;
• Оксана Сподар – поетеса, художниця, громадська діячка, викладач Долинського наукового академічного ліцею “Інтелект”, авторка збірки поезій “Народження квітки”;
• Віра Савка – , художниця, завідувачка бібліотеки”Урбан” м. Трускавець, голова громадської організації “Ті 100”, членкиня асоціації “Громадський радник України “;
• Руслан Бодруг – молодий журналіст, творча, обдарована особистість, член літературної студії «Літературні посиденьки» (с. Нижній Березів).
Модерувала захід доц. Дутчак О.І., автор 2 літературних збірок, членкиня літературної студії «Літературні посиденьки».
Ми працюємо для Вашого успіху!

Здобуття професійних компетенцій Освітньої програми “Менеджмент соціокультурної діяльності”(підготовка до чергового конкурсу «Менеджмент соціокультурної діяльності має таланти»). Сьогодні свої здобутки представляли конкурсанти під керівництвом
доц. Дутчак О.І. (дисципліна “Культура масових комунікацій”).
Конкурсна комісія у складі зав. каф. Шикеринець В.В. (голова),
доц. Маланюк Т.З.
доц. Дутчак О.І.
Своє відео представляє О. Волошин
Вітаємо нашу студентку Мирославу Тимчук!
 Медіапродукт нашої спільноти МСД 🤩– відео з із виконанням нею традиційної гуцульської мелодії набрало більше 100 тисяч переглядів! 🤩🔥🔥Наші студенти – наша гордість! 💕
На зображенні може бути: 4 людини та текст

ПІДГОТОВКА ДО ЄВІ

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст
Кафедра іноземних мов і країнознавства пропонує майбутнім магістрам факультету туризму пройти підготовку до здачі єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської мови 📚. Розклад занять за попереднім узгодженням із абітурієнтами. З вами працюватиме доц.кафедри іноземних мов і країнознавства Жумбей Маріанна Михайлівна👩‍🏫.

Заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/ce3FVUHPYkUkLiAU8

У ПНУ стартує безкоштовна підготовка до ЗНО з іноземних мов