Студенти ОП Менеджмент соціокультурної діяльності групи МСД-11 прийняли участь у проектній зустрічі, організованої Веронікою Міщук – виконавчим директором ВІДНОВА UA. Це національна програма залучення молоді до відновлення України. Суть проекту полягає у участі студентської молоді, молодіжних центрів обл організацій у відновленні об’єктів, які у майбутньому можуть стати сучасними хабами для активної молоді. Цікава та надзвичайно актуальна проектна діяльність, що залучатиме активну молодь до оптимізації інтелектуальних, преєктних та національно- патріотичних активностей молодь, яка на сьогодні дуже потребує організаційного русла для прояву власних здібностей.