Лекція кандидата історичних наук, директора Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського університету Володимира Федорака для студентів спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності

Студенти спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності групи МСД-11 мали унікальну можливість послухати лекцію кандидата історичних наук, директора Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського університету  Володимира Федорака  на тематику славної минувшини Давнього Галича на Княжій (Замковій) горі біля Старостинського замку. Лекція характеризувалася  розставлянням акцентів саме на ті події, факти та дати, що промовисто ілюструють велич та могутність Галицького, а згодом  Галицько-Волинського князівства як осередку цивілізаційного поступу в тодішній Центрально-Східній Європі.

.