Виїзний навчально-методичний семінар на базі об’єктів соціокультурної сфери м. Галич

21.09.2023 р. кафедрою управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту було проведено виїзний навчально – методичний семінар на базі об’єктів соціокультурної сфери м. Галич та навколишніх населених пунктів, де розташовано безцінні пам’ятки нашої величної минувшини Давнього Галича.  Метою комплексу виїзних занять для студентів 1 курсу ОП МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ  було, насамперед, національно-патріотичне виховання, що особливо актуалізується на тлі складних викликів сучасних воєнних реалій, а також ознайомлення з особливостями організації екскурсійної, рекламно-інформаційної, довідкової, музейної та управлінської компонент соціокультурної діяльності.