Посвята в студенти на спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності

І нарешті… В локації Старостинського замку м. Галич відбулося  традиційне та довгоочікуване для всіх першокурсників дійство – посвята в студенти на спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності! В добру путь майбутні управлінці, керівники закладів та установ культури, аніматори, екскурсоводи, продюсери, концертні менеджери, фахівці та керівники міжнародних культурних центрів, PR- компаній, організатори масових заходів!..    Корпоративна культура кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту представлена  в тому числі й у колірних рішеннях та відповідній символіці. На гербі спеціальності зображено Меркурія – покровителя сфери дозвілля, прапор, хустинки та інші відзнаки представлені в жовто – фіолетових барвах ( жовтий – національний прапор, сонце, праця, достаток; фіолетовий – креативні індустрії, досконалість). Щиро вітаємо наших першокурсників!