IX МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРОЛОГІЧНОЇ НАУКИ»

8 листопада 2023 року відбулася чергова Міжнародна науково- практична конференція, що вже низку років проводиться Миколаївською філію КНУКіМ, в якій прийняли участь 27 провідних ЗВО України. Інституційно Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника був представлений студентами та викладачами кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту. Дякуємо нашим колегам за плідну наукову співпрацю! Сьогодні дискусійна міжнародна платформа стала полем не тільки обміну науковими досягненнями, а й характеризувалась рефлексією учасників на болючі події сучасності, викликані війною.