Комплексний навчально-методичний семінар “Галицьке лицарство”

Днями відбувся комплексний навчально-методичний семінар Історична реконструкція “Галицьке лицарство” для студентів  ОП Менеджмент соціокультурної діяльності з навчальних дисциплін “Охорона і використання історико-культурної спадщини”, “Музеєзнавство і пам’яткознавство”, “Основи менеджменту”, “Дозвілєзнавство”, проведений унікальною приватною іституцією соціокультурної сфери – Інтерактивний Музей Лицарства в м. Надвірна. Захід був спрямований на досягнення триєдиної мети:  1. Національно – патріотичне виховання. Радянська російська історіографія українську націю завжди зображала як виключно селянську, бідну і знедолену, рудименти чого досі спостерігаються. Захід був спрямований на подолання таких стереотипів. 2. Актуалізації проблем збереження історико – культурної спадщини як ресурсного потенціалу соціокультурного обслуговування. 3. Практична демонстрація    окремих аспектів використання об’єктів музейної комунікації при організації масових заходів. Зі вступним словом до учасників заходу звернувся директор  Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного  університету ім. В. Стефаника Володимир Федорак. Захід модерувала доцент кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту Олена Дутчак.