Виїзний навчально-методичний семінар на базі об’єктів соціокультурної сфери м. Вигода

Неймовірний інтерактивний музей Центр спадщини Вигодської вузькоколійки  у м. Вигода мали можливість відвідати студенти ОП МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (шоу-бізнесу) ПНУ та МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО.
Це сучасний музей з інтерактивними абстракціями. Це єдиний подібний центр в Україні. Створений за підтримки Євросоюзу в рамках ініціативи “Карпатські вузькоколійки”.
Це найцікавіший музей, який доводилось бачити. Змістовна концепція музею – це зрима подорож у Карпати: є можливість послухати аудіозаписи пташок, доторкнутися до хутра диких тварин краю, постежити розташування “жител” комах у стовбурах дерев, насолодитися ароматами карпатського зілля та багато іншого.
Для студентів ОП 028 Менеджмент соціокультурної діяльності це унікальна нагода наочно споглядати за діяльністю установи соціокультурного сервісу, що на основі використання місцевих ресурсів має вражаючий комерційний успіх.