Місяць: Квітень 2024
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440041832_7725836340809262_5350265059556164372_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=yXQVr0mNXysQ7kNvgH-b7GK&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYDlMuJvJXW90o59dUTVwCGQEX7FI_-GribGxRKm8V0IFg&oe=66520F79)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440933201_7725836420809254_2750332660646676258_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=rM_wASpOIIUQ7kNvgHdWykd&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYByGIKRqd4Q0bqbH_y7rQjq2LYr29LEIJuCa8_SmZfo_A&oe=665220E5)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/439941689_7725836650809231_7393440589480147306_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=gaGwPI9iXCYQ7kNvgFRegyt&_nc_oc=Adh5ugkLlJTyKCQs21Fq3wNoSjB4KiShZqvQXFZrl7-dCd1G0ZzxGpq7H1-4yCNE93Q&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYDfO18NWfpXLm8Qz3nfkpMyaIACxVpafJMf7D4sl873cA&oe=665222FA)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440347953_7725836734142556_4107983378138410084_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=MFso5XhrTEMQ7kNvgEii-aZ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYCkyQ36BebIuZlM_H4gd8TaHrf42Tl_LMrqrcHEMm4E_g&oe=66521A55)
Подяки студентам
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440173098_7706905062702390_2605756827401980134_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=3xba_PvCc6QQ7kNvgHIpYL-&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYAStPyFBdgb5oiLVVKiHCH0ShS-SabPh9ozNiyV7nuKsQ&oe=66522D4F)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440576929_7706905449369018_6135921345650954866_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=WryFWoV_ReIQ7kNvgFkYmuw&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYAs701RQmNYMK3bzCnTcGGGXPh2EsYXFs0lArW1yvNVpQ&oe=66523280)
Студенти ОП Менеджмент соціокультурної діяльності групи МСД-11 прийняли участь у проектній зустрічі, організованої Веронікою Міщук
![](https://scontent.frwn2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436306581_7670998209626409_2177387981703720240_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=_J3rHZp3AxoAb4K2BDu&_nc_ht=scontent.frwn2-1.fna&oh=00_AfCG4sCVhjP-yIwPv3X43LKs1m5ad5FY7lNHsY6jSrBTJQ&oe=662EBB91)
![](https://scontent.frwn2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435895059_7670998746293022_2814148781981331277_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=PFrZjg2uS30Ab4HJSAE&_nc_ht=scontent.frwn2-1.fna&oh=00_AfDmL38QE_msD76xjwXx2JVOF13xfjxw82OWKetdza58jw&oe=662EB213)
![](https://scontent.frwn2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435756568_7670998899626340_6067333324286850191_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Q9d-Kx7epsEAb4SQ5Ta&_nc_ht=scontent.frwn2-1.fna&oh=00_AfCuz51h20YA6aEWCU7ykQgVczWmXWdFEVuG4aK3ZN6Qtg&oe=662EDA61)
Студенти ОП Менеджмент соціокультурної діяльності отримують особливо хороші відгуки з баз практики
![](https://scontent.frwn2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435674453_7651999984859565_6372036548041746667_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=udzFRW0DGkcQ7kNvgG8zvrQ&_nc_ht=scontent.frwn2-1.fna&oh=00_AfB_mQPYuFvKS17Vq5Xok6avq97G6AQx1NLW3RUFtmTVvg&oe=662EB435)
![](https://scontent.frwn2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436294186_7652000208192876_7435658830968891598_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=83k82EQ7aGUQ7kNvgGvAKsa&_nc_ht=scontent.frwn2-1.fna&oh=00_AfCrKHYQ3yGsBVqJ2a7WWDUZSWJeBrzbd1_40Lh2qm1i6Q&oe=662EC6C7)
![](https://scontent.frwn2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436096628_7652000318192865_221711785525343156_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=-gaPUiGiu5gQ7kNvgFG4AKI&_nc_ht=scontent.frwn2-1.fna&oh=00_AfBwwd339nNxPVOBTklUMG-cCsyYUvACiDKZv_gZzBukcg&oe=662ED43D)
![](https://scontent.frwn2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435993149_7652000428192854_7484839197573437206_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=jPkAETp77DIQ7kNvgHmN5J_&_nc_oc=AdgFPvCbFY-ihgcUHFhwXgDHlB2Dj_x8pL8KA5hzSmrg1m8rqww-A0MQSoZPDQp0JG0&_nc_ht=scontent.frwn2-1.fna&oh=00_AfDcGGRQVj7ThuWsNfxtkHhwmuJHA8ZGDVMs42RZ5QeAcA&oe=662EB624)
![Немає опису світлини.](https://scontent.frwn2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435568929_10217891082827685_6067513650745723313_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=nLSC3QGd9hoQ7kNvgFpFCqk&_nc_ht=scontent.frwn2-1.fna&oh=00_AfCEpkBZk8TszaGdPtHJxZG4T1n-8G7HWIK8rVdqGkZ3IQ&oe=662EE31E)
![Немає опису світлини.](https://scontent.frwn2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435379076_10217891092547928_2977914920413377720_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=G8RSI8FPEQsQ7kNvgFP0EA-&_nc_ht=scontent.frwn2-1.fna&oh=00_AfBepGtVNjjyJNK4T3ioxtw98esA1rtLNVUUuv0ujSYTIQ&oe=662EC70F)
![На зображенні може бути: мікрофон та текст](https://scontent.frwn2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435415647_10217891092787934_4507707968402773808_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=5-ajdQWieaoAb7xtja3&_nc_ht=scontent.frwn2-1.fna&oh=00_AfCECKP2uPMu3_HqGxbjnxGP3Ylul_mljpYwQXJFaJknDw&oe=662ECD05)
Майстер-клас із відомим художником, членом Національної спілки художників України Анатолієм Фурлетом
Уже стало гарною традицією кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проведення зустрічей студентів кафедри із цікавими творчими особистостями, зокрема художниками, мистецтвознавцями, педагогами. Сьогодні відбулася ще одна творча зустріч і майстер-клас із відомим художником, членом Національної спілки художників України Анатолієм Фурлетом. Художник поділився власним досвідом творчої діяльності, методами виконання сучасних творів мистецтва. Під час майстер-класу художник виконав творчу композицію з використанням різних матеріалів у характерній для автора стилістиці. На зустрічі крім студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації були присутніми здобувачі освіти та викладачі кафедри дизайну і теорії мистецтва та кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту. Щиро дякуємо Анатолію Фурлету за цікаву та змістовну зустріч!Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставраціїКафедра дизайну і теорії мистецтваМЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНИХ ПРОЄКТІВ, КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ ОР Магістр ПНУВолодимир Федорак