Тра
06
Конференція з питань організації виробничої практики для студентів 3 курс
Відбулася настановча конференція з питань організації виробничої практики для студентів 3 курсу спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності денної та заочної форм навчання. Інститутським керівником практики доц. Дутчак О.І. та керівниками практики надано консультацію щодо питань проходження практики. Базою практики виступає Івано- Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірчнки. Серед завдань, що постають перед студентами у процесі проходження …
Ещё
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438164756_7755720807820815_7882543228343005817_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=y5gW2H11hRgQ7kNvgEBCWS9&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYDadnV70JdCyGguiKwStdNpMM89jmsXYONrNiJjNTavXw&oe=66522D5D)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438169258_7755721064487456_2886375905105058654_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=YciShUOVNT4Q7kNvgGnt6dg&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYBdjNQqezqXTrxSdDDV-NDDkvqGhljCgwVOdj9_BTh0pg&oe=66521C17)