Специфіка, можливості та перспективи нашої спеціальності.

Сьогодні,21 березня, студенти та викладачі кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту з метою профорієнтації представили спеціальність Менеджмент соціокультурної діяльності , розповіли про особливості, специфіку, можливості та перспективи нашої спеціальності. Студенти Ірина Литвиненко та Романа Червінська продемонстрували презентацію, провели конкурс на кращу креативну розповідь про спеціальність, зробили бліц-опитування, провели donut-time з одинадцятикласниками 5, 7, 3, ліцею міста Долина ,Оболонського ліцею та ліцею села Солуків Долинськоі громади Калуського району.

Возможно, это изображение 2 человека и текстВозможно, это изображение 1 человекВозможно, это изображение 2 человека, люди учатся и текстВозможно, это изображение 3 человека