МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – перспективна сучасна спеціальність

МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – перспективна сучасна спеціальність, що готує успішних управлінців, та має широкі перспективи працевлаштування, в тому числі і в органах місцевого управління. З огляду на перспективність даної спеціальності для розвитку сфери соціокультурних послуг в громадах області, науково-педагогічні працівники кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту НН Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника провели спільно з керівниками відділу освіти – Віталієм Олійником та відділу культури, молоді та спорту – Русланом Курсом, іншими посадовими особам Вигодської селищної ради зустріч щодо перспектив розвитку сфери соціокультурних послуг на території даної громади. По її завершенню відбулася зустріч з випускниками Вигодського ліцею. Модераторами заходу були студенти спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності: Червінська Романа та Литвиненко Ірина. Крім ознайомлення із перспективами даної спеціальності для учнів було проведено конкурси із солодкими призами. Присутні мали можливість отримати консультацію щодо вступу до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника від зав. кафедри Василя Шикеринця.
Родзинкою зустрічі була презентація для присутніх магістерської програми 028 «Менеджмент соціокультурних проектів та креативних індустрій», було зазначено, що дана програма максимально враховує потреби галузі у фахівцях з управлінськими компетенціями, здатними розробляти проекти соціокультурного розвитку на місцях та розвивати бізнес у сфері креативних індустрій.
Дякуємо директорці Вигодського ліцею Світлані Іванівні Рак за гостинність та допомогу в організації заходів!
МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – ми працюємо для вашого успіху!