У рамках практичної частини вивчення навчальних дисциплін “Активні види дозвілля” та “Спортивний туризм” під керівництвом доцента кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту Маланюком Т.З. здійснено похід на г. Хом’ як. Такі моменти є незабутніми для студентів, вони сприяють не тільки закріпленню фахових компетентностей, а й розвивають комунікаційні та адаптивні навички.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440378702_7773093099416919_4386754906665448156_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Tmlf4Y7RcaoQ7kNvgEpM2Hd&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYBkTSjm8W17c-UH8JNBev7pDhGM6vBTKAseiCsILUYaUA&oe=6652345D)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440085842_7773093302750232_4087820776554605704_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Oi_fwlJUYFEQ7kNvgE52L5M&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYA4YHrS5uo-a1S3BLew8jPTKF7jgNkWZpVJppJmy7R1tA&oe=66522F0B)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440346021_7773093432750219_250708741806190744_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=pGJ9kIbAtV8Q7kNvgHJwJSC&_nc_oc=Adjwoz7tPhRNpTLmrhjG_r85T5GFXVM7-77HvYaysSLQCQAnW_YO4iAwR6JCWIDt3N4&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYDIr6RIwuye-77B3herEeKaeRg48-n0pBRhSmj6aHTNSQ&oe=66521C57)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436207273_7773093582750204_7440429963961644918_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=MmGFYu__TrEQ7kNvgH-vBdi&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYA7EL6BLQQIfmgGZcfwwQbhLtp6KCjgyG_c3RPDFmosUg&oe=6652436D)