1 вересня запрошуємо на День знань (ПРОГРАМА)

Дорогий першокурснику!

Ми надзвичайно раді вітати тебе в лавах студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Ти зробив важливий крок, обравши наш університет, і ми впевнені, що цей вибір відкриє для тебе багато нових можливостей і незабутніх вражень. Попереду на тебе чекають роки цікавих викликів, нових знайомств і поставлених цілей для самореалізації.

Запрошуємо всіх першокурсників, студентів, викладачів, представників медіа і гостей відзначити 1 вересня День знань.

На жаль, через заходи безпеки під час воєнного стану ми не можемо зібрати понад три з половиною тисячі студентів в одному місці. Тому тих, кого запрошено на центральне подвір’я Прикарпатського університету до пам’ятника Василю Стефанику, визначають на факультетах. Це першокурсники з найвищими конкурсними балами з кожної спеціальності. Всіх інших запрошуємо приєднатися до посвяти онлайн.

Програма:

– 08:00 год – Божественна Літургія в церкві Різдва Пресвятої Богородиці (вул. В. Чорновола, 63 а);

– 10:00 год – святкові урочистості з нагоди Дня знань біля пам’ятника Василю Стефанику (онлайн-трансляція на сторінці університету у Facebook): церемонія посвяти в першокурсники; концерт; церемонія нагородження почесних докторів та професорів.

ПНУ провів національний етап конкурсу ілюстрованих тактильних книг

Вчора, 28 серпня, завершився процес оцінювання ілюстрованих тактильних книг для дітей з порушеннями зору в рамках українського етапу конкурсу Typhlo & Tactus 2024.

Нагадаємо, що в цьому році Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника вперше проводить в Україні національний етап міжнародного конкурсу ілюстрованих тактильних книг для дітей віком від 0 до 12 років із порушеннями зору Typhlo & Tactus 2024.

Команда конкурсу у складі доцентів кафедри методики музичного виховання та диригування ННІМ Христини Казимирів та Тетяни Маскович акцентує увагу на важливості не лише відзначити кращі зразки тактильних книг, а, насамперед, привернути увагу до необхідності створення таких книг та удоступнення їх для дітей, які цього потребують.

Для участі в міжнародному конкурсі до університету прибули тактильні книги із сміливим та креативним змістом й наповненням із Києва, та Львова, до них доєдналися книжки-забавлянки, виготовлені студентами Навчально-наукового інституту мистецтв.

7 авторських книг були представлені членам журі, котрі впродовж тижня проводили кропітку роботу над оцінюванням та опрацюванням тактильного матеріалу.

До складу журі було запрошено представників різних груп, дотичних до роботи із тактильними книгами, щоб забезпечити максимально всебічне оцінювання конкурсних робіт. Адже важливим у цій справі є не лише визначення переможців, а й формування детального відгуку для авторів задля збагачення їхнього досвіду та покращення майбутніх робіт.

Дуже приємно, що всі запрошені експерти відгукнулися на нашу ініціативу та з такою увагою й теплом поставилися до своєї надважливої місії.

Нагородження переможців відбудеться в жовтні, коли книги повернуться з міжнародного етапу конкурсу.

Команда конкурсу безмежно вдячна директорці Вигодської спеціальної школи – Оксані Якимів, директорці Львівської обласної бібліотеки для дітей – Ользі Конасовій, голові правління Івано-Франківської ТПО УТОС – Оксані Логвін, експертам в оцінюванні Максиму Корольову, а також неймовірним дітям та їхнім батькам за можливість творити добро.