Революція креативних індустрій: як маркетинг і менеджмент створюють майбутнє

У рамках співпраці кафедри менеджменту і маркетингу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  кафедри маркетингу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, кафедри маркетингу Хмельницького національного університету та кафедри транспортного менеджменту і логістики ДВНЗ Приазовського державного технічного університету була проведена І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Революція креативних індустрій: як маркетинг і менеджмент створюють майбутнє».

Вона спрямована на обговорення сучасних стратегій маркетингових комунікацій і управлінських підходів, що сприяють ефективному просуванню креативних продуктів і послуг, адаптації бізнес-моделей до нових ринкових реалій та створенню конкурентних переваг у цифрову епоху.

Напрямки роботи конференції:

1.Креативні індустрії в епоху цифрових трансформацій

2.Менеджмент і логістика: сучасні підходи та виклики

3.Маркетингові стратегії в економічному розвитку та підприємництві

4.Циркулярна економіка: сталий розвиток через інновації та креативність

З вітальним словом від кафедри менеджменту і маркетингу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника виступив доктор економічних наук, професор Іван Благун.

Спікерами були:

Саміран Сур – Assistant Professor Department of Management and Business Administration, Aliah University, Kolkata (Індія) «Future of NLP( Natural Language Processing) in Marketing»;

Марія Пархоменко – доцент кафедри нової та новітньої історії з фокусом на історію Східної Європи Університет Фрідріх-Александр Ерланген-Нюрнберг (Німеччина) «(Не)видимі. Примусові робітники з України в Ерлангені: досвід виставкового проєкту»;

Володимир Гайдар – директор Палацу Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» (Україна)

«Сталий розвиток через залучення креативних індустрій для ревіталізації об’єктів культурної спадщини»

Оксана Голубовська – PPC Group Head «OM OMD Group» «Діджитал маркетинг та як ефективно використовувати його можливості у сучасних умовах»;

Оксана Дідик – науковий асистент Інституту кроскультурної комунікації та регіонознавства Копенгагенкого університету (ToRS)

«Перспективи особистого брендування політичних діячів в автократичних політичних системах Середнього Сходу»;

Яна Бойцова – головна координаторка розробки Стратегії культурного розвитку Одеси, співзасновниця ГО Піксельовані Реальності

«Стратегія культурного розвитку Одеси»;

Андрій Жумела. Android Developer в компанії stfalcon. «Штучний інтелект і персоналізація маркетингу: новий вимір взаємодії з клієнтами».

Учасники мали змогу подати до друку наукові статті та тези у рамках конференції.

   

Екскурс у мистецтво та історію

В Рогатинському ліцеї «Гімназія імені Володимира Великого» відбулась зустріч викладачів та студентів Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з учнями 8-9 класів.

Директор інституту кандидат історичних наук, доцент Володимир Федорак спільно зі завідувачем, доцентом Петром Кузенком та доценткою Юлією Попенюк кафедри образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва і реставрації розповіли присутнім про різні освітні програми, спеціальності, можливості вступу до університету, специфіку та умови навчання.

Доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва Володимир Шпільчак доповнив колег, розповівши про базові місця студентських практик, пленери, практичні заняття й майстер-класи, які проводяться для студентів Інституту мистецтв.

Завершився захід запитаннями-відповідями та спільною фотосесією. Варто відзначити, що вдалим продовженням дня стали відвідини унікальних історичних та духовних місць нашого краю: пам’ятки сакральної архітектури всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Церкви Зішестя Святого Духа в місті Рогатин, яка є філіалом музею мистецтв Прикарпаття та музею історії Галича Національного заповідника «Давній Галич» у селі Крилос.

Щира подяка за це дирекціям та науковим співробітникам зазначених установ, адже, завдяки професійності та ерудиції екскурсоводів, всі присутні збагатились знаннями про духовну, історичну та культурну спадщину нашого народу, побачили чимало цікавих артефактів й отримали неймовірний позитив. Кожен відчув себе частиною великої нескореної української нації, яка має що оберігати в сучасних умовах. І, власне, місія освітян, науковців і працівників культури в цьому й полягає.

Окрема подяка за сприяння в організації поїздки голові профспілкового комітету працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника доктору політичних наук, професору Василю Климончуку, за сприяння у проведенні заходів – директору Рогатинського ліцею «Гімназія імені Володимира Великого» Ігору Доронюку, директору музею мистецтв Прикарпаття Василю Романцю, заступнику гендиректора Національного заповідника «Давній Галич» Василю Тимківу, директору музею історії Галича Тарасу Зіньковському.